top of page

CATERING

Díky dlouholetým zkušenostem s cateringem a přípravou veřejných i soukromých akci, Vám rádi zajistíme catering vč. aranžmá. Ať už pořádáte firemní večírek, pohoštění pro Vaše partnery nebo soukromou akci, obraťte se na nás.

Připravíme pro Vás pohoštění na míru bez ohledu na počet hostů či výběr pokrmů. Pro Vaši lepší představu najdete níže obecné okruhy, kterými se můžeme vydat. Samozřejmostí je pak i profesionální pomoc při výběru (druh, sestavení cateringu, švédský stůl, dané porce apod.)

STUDENÉ MÍSY - oblíbenou součástí pohoštění jsou studené mísy (sýry, uzeniny, chlebíčky, bagetky, zelenina, ovoce apod.). Kochat se budou nejen Vaše chuťové pohárky, ale i Vaše oči.

TEPLÉ POKRMY - doménou cateringu jsou teplé pokrmy. Rádi pro Vás připravíme žebírka, křídla, mini-burgery z argentinského masa, mini-tortilly, lasagne, řízky, guláš, polévky... vegetariánské varianty jsou samozřejmostí.

NAŠE SPECIALITY - naši doménou jsou jisto jistě crostini (opečené tenké bagetky), pico de gallo, sýrovo-zeleninové špízky, prosciutto z rukolou, vydlabané brambory, nachos s masovou nebo vegetariánskou směsí a mnoho dalšího. Nevíte, jak si to máte představit? Mrkněte do galerie. Vaším hostům se zatají dech.

PEČENÉ DOBROTY - v bistru běžně nabízíme párky v našem pečivu. Na Vaši oslavu připravíme i varianty jako jsou šneci, závitky, quiche, slané muffiny... fantazii se meze nekladou. A pokud si přejete i něco sladkého na zub - dejte vědět.

SALÁTY - míchané i jednodruhové saláty ze zeleniny i ovoce. Dále můžeme připravit stále oblíbenější saláty z bulguru, kus-kusu, těstovin, bramborový salát apod.

GALERIE

bottom of page